Dodaj komentarz

Wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty!

Tak, tak, znowu będę narzekać na wiosnę. Jak na razie jest to najlepszy temat do narzekań.

Czemu tym razem? Ha! Chciałoby się wiedzieć, co? 😀 No to czytajta dalej.

No i co nam po tej wiośnie, hę? Mnie osobiście już do szału doprowadza…no dobra, może nie do szału, bo trudno, żeby skarjne znudzenie doprowadzało do szału tak niespotykanie spokojnego człowieka jak ja </lans>. Ale tak. Deszcze. Srsly, what the fuck? Ja lubie deszcz. Naprawdę. Odświeża powietrze, ochładza atmosferę, ogólnie jest zajebisty.

Ale! Bo zawsze jest jakieś „ale”. W tym wypadku „ale” pisze się z „ILE KURWA MOŻNA!?” w środku. Ile tego deszczu może padać. Popadałoby jeden dzień, porządnie, z góry na dół i na boki, sponiewierało jakieś wierzby albo inne badyle, narobiło zniszczeń za tysiące złotych. W jeden dzień. I przestało. A teraz? Odnoszę wrażenie, że ten gościu, który na nas deszcz spuszcza ma jakieś problemy z prostatą. Pokropi, pokropi, przestanie. Pokropi, poleje, przestanie. Znowu pokropi, bo się nagle zebrało. Potem poleje odrobinę, bo się skombowało z tym, co nie wypadało się przedwczoraj. Aaargh! <gulp!> o, pigułka. Jakie fajne koooloryy! Wracając do deszczu, to ja optuje za tym, żeby wysłać tam na górę Pudziana. On się teraz wszędzie wciska i robi bajzel, niech albo złoi dupsko Deszczowemu Dziadkowi, albo niech sam zajmie się olewaniem Ziemi. Wyjdzie to wszystkim na zdrowie, a już zwłaszcza mediom i Demotywatorom.

Z innych wieści, sesja letnia sie zbliża, więc zapewne ilość wpisów na blogu będzie wzrastać. Będzie jak książka życzeń i zażaleń ze skeczu Jana Kobuszewskiego, będę pisał o wszystkim, a co, pisać, oceniac, krytykować, opieprzać OSTRO!.

Tym optymistycznym akcentem nie skończę, bo jeszcze rzucę uroczym wierszykiem kwalifikującym sie do kategorii „Z brodą”

Wierszyk na pogodę

Ptaszek sobie frunie z dala,
w górze słońce zapierdala,
żaba dupę w wodzie moczy.
Kurwa! Co za dzień uroczy!

Dziękuję, dobranoc.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: